TIBETAS SKANOŠO TRAUKU MEDITĀCIJA /Antra Dzintarniece/

Loading Map....

Datums/Laiks
29.11.2018
18:30 - 20:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


Tibetas Skanošo Trauku Meditācija!

29.novembrī plkst.18:30-20:00.

Vada: skaņas terapeite Antra Dzintarniece.

Tibetas bļodas rada unikālas skaņas, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka organismu, fizisko , mentālo, garīgo un emocionālo ķermeni, maina izpratni un pasaules uztveri, cilvēks var dziedināties no stresa, hroniska noguruma, sāpēm.

Tibetas bļodu skaņas vibrācijai ir tādas frekvences, kas rezonē ar visuma skaņu, izraisa dziļi meditatīvu stāvokli. Klausoties Tibetas trauku skaņās organisms harmonizējas un līdzsvarojas. Cilvēks ir vesels, tad, kad dvēsele, prāts un ķermenis ir harmonijā.
Skaņu vibrācijas, it kā, atmodina , un Tu atceries savu pirmsākuma skaņu, savu dvēseles dzimšanas mirkli, kad sajuti sevi kā Visuma daļu,sajuti dievišķā mīlestību. Tā ir mīlestība, kas dziedina. Mīlestībai ir neticami liels spēks, un tas dziedina ķermeni, maina emocijas, jūtas un virza prātu,domas. Skaņas enerģija rada sakrālu telpu, kurā cilvēkam vieglāk atvērties savam patiesumam, sajust savu būtību. Un kad tu esi līdzsvarā un harmonijā ar savu dvēseli, vari rast atbildes uz sen uzdotajiem jautājumiem.

Lūgums ģērbties ērti, vēlams dabīga materiāla drēbēs, kas piemērotas meditācijai guļus. Meditācijas piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meditētājiem.

Maksa par nodarbību: 10 eiro.

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.