ĶERMEŅA TERAPIJA – 4 nodarbību kurss /Ilze Elīza Palma/

Loading Map....

Datums/Laiks
14.05.2018 - 04.06.2018
18:00 - 20:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


ĶERMEŅA terapijas kurss – 4 nodarbības (slēgta grupa).

Nodarbību laiki: 14., 21., 28.maijs un 4.jūnijs plkst.18:00-20:00.

Nodarbības vada: sertificēta jogas un cigun pasniedzēja, deju pasniedzēja un veselības tūru organizētāja un vadītāja, kā arī divu bērniņu mamma – Ilze Elīza Palma.

Mūsu ikdiena ir pilna ar steigas radītu stresu, līdz galam nesaprastām emocijām, prāta izdomātiem pienākumiem. Turpinot to visu nēsāt līdzi savās „mugursomās”, arī ķermenis bieži vien atbild ar saspringumu, nogurumu un reizēm pat sāpēm.
Ķermeņa terapija būs dažādu metožu “kokteilis”, kuras laikā katram tās dalībniekam būs iespēja caur dažādām praksēm panākt dziļu sava ķermeņa atslābināšanas mākslu. Katras nodarbības beigās paredzēta meditācija un ķermeņa relaksācija. Visu izgaršosim lēnām un nesteidzoties!

1.nodarbībā iepazīsim ķermeni un ļausim tam atbrīvoties caur punktu masāžu (sev un viens otram), izmantojot Ciguna, Ķīniešu medicīnas un fizioterapijas zināšanas.
2. nodarbībā ruļļosimies. Ar putu ruļļiem izmasēsim savu ķermeni, uzlabojot limfas atteci, asinsriti, panākot kārtīgu muskuļu un fascijas atbrīvošanu.
3. nodarbībā praktizēsim dažādas jogas, Ciguna un citu metožu radītas elpošanas tehnikas, ar kurām varam ne tikai atbrīvot ķermeni, bet arī kontrolēt prātu, emocijas un domas.
4.nodarbībā. Ļausim sev kārtīgi izdejoties! Izdejosim saspringumu, dusmas, prieku, bailes, uzdrīkstēšanos. Sajutīsim, kā katra emocija ir saistīta ar ķermeni.

Maksa par Mandalu Dejas terapijas kursu: 50 eiro
(12,5 eiro x 4 nodarbības).

 

Pieteikšanās