SKAŅAS MEDITĀCIJA “Miers” /Madara Zute/

Loading Map....

Datums/Laiks
22.10.2018
18:30 - 20:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


SKAŅAS MEDITĀCIJA “Miers”

22.oktobrī plkst.18:30-20:00

Vada: Madara Zute

Šodien Miers ir deficīta “prece” un iemantot to reizēm kļūst izaicinoši. Atzīsties (sev), cik lielu/mazu daļu savas dzīves Tu pavadi esībā Miers? – vairāk par dvēselisko un personības Mieru skaņas meditācijā. Un lai mums izdodas to iemantot!

Par metodi
Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Tūkstošiem gadu tālā pagātnē mūsu senči izmantoja mūziku un skaņu kā iekšējās un ārējās pasaules vienotājus. Pitagors ir nodēvējis mūziku par makrokosmosa kārtības un harmonijas izpausmi, apgalvojot, ka tā rada tādu pašu kārtību mūsu mikrokosmosā. Skaņa kā vibrācija iedarbojas uz vidi un mums šajā vidē.

Skaņas meditācijas mērķis ir no disharmonijas nonākt harmonijā – likvidēt barjeras un noregulēt bloķēto enerģiju, ievirzīt tās plūdumu normālā gultnē. Spēja nonākt harmonijā ar sevi un pasauli atbrīvo vietu pieņemšanai un rada enerģiju situāciju risināšanai. Šajā skaņas meditācijā mēs līdzdarbosimies gan aktīvi gan pasīvi, ļaujoties dziedējošajiem un harmonizējošajiem skaņas viļņiem. Meditācijas laikā mēs tuvosimies (apzināsimies un sajutīsim) savai meridiānai (savam centram). Izpratnei par to, kas ar Tevi notiek (apzinātībai) ir milzīga loma sevis harmonizēšanā un dziedināšanā. Skaņas meditācijas laikā mēs apzināsimies “šeit un tagad” un atradīsim katrs savu spēka enerģiju šodienā. Lai savā harmoniskajā “Es” dotos pretim katrs saviem izaicinājumiem vēl labestīgāki, pieņemošāki, ar savu radošo enerģiju apzinātāki.

Lai izbaudītu šajā vakarā piedzīvoto, ģērbies tā, lai Tev ir ērti būt, sajust skaņu, saklausīt sevi. Meditācija būs guļus un siltās zeķītes arī noderēs.

Maksa par nodarbību: 10 eiro.

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.