SILTĀ TĒJAS DARBNĪCA /Evita Lukina/

Loading Map....

Datums/Laiks
06.12.2018
18:00 - 20:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


Siltā Tējas Darbnīca un Tējas Mandalas veidošana
6.decembrī plkst 18:00-20:00!
Tēju radošo darbnīcu vadīs Evita Lūkina.

Ļaujies augu maigajam dziedināšanas spēkam.
Nodarbība ir aicinājums Tev tikties ar vakaram piemeklētiem augiem. Augu dvēseles runā ar mums nepastarpināti. Tik vien vajag kā apstāties un ļaut sev būt mirkli mierā, klusumā. Augi sevī ietver neizmērojamu talantu klāstu. Mūsdienās tik slavenais būt – šeit un tagad – ir visvieglāk pamanāmais. Pļavā nesastapsi no ceļa noklīdušu, tikai par nākamo vasaru sapņojošu raskrēsliņu vai meža avenes lapu, kura būtu tik iestrēgusi pagātnē, ka par nekādu kalpošanu cilvēkiem runa nevarētu būt. Augi mums māca ritmiskumu, pāreju, nepieķeršanos, kalpošanu mērķim, kam tie ir doti šeit uz Zemes. Augi ir lieli palīgi ceļā uz veselumu, kas ļauj dzīvot priecīgu, mierpilnu dzīvi.
Vakars ietver Tēju mandalas veidošanu, augu meditāciju, stāstus un sarunas par zāļu tējām, kā arī tējas baudīšanu, kas būs neatņemama procesa sastāvdaļa.

Radīsim Tējas Mandalu, katru augu sajūtot ar visām maņām. Pēc tam katru augu pārrunāsim. Tā būs iespēja izveidot savu īpašo, Tev vajadzīgo tējas maisījumu. Paša sasmaržotas, ar sirdi un pirkstu galiem sajustas tējas ir tās īstās, ko baudīt.

Ieguvumi:
• Uzzināsi, ko jaunu par zāļu tējām.
• Izveidosi tēju tieši sev.
Būs:
• 12 dažādi augi no Annas Ozoliņu pļavām un mežiem.
• Pārskats līdzņemšanai par 12 vakara gaitā iepazītajiem augiem.
• Tēja un kāds kārums.

“Tik interesanti, ka dzert melno tēju, zaļo tēju un kafiju bez ierobežojumiem var, bet iedzert reiz pa reizei piparmētras ar kumelītēm liekas kā bezatbildīga pašārstēšanās. Tas ir priekštats, kuru vēlos ar darbnīcām mazināt, noņemot noslēpumainības plīvuru un atdodot lauku tējām vietu ikdienas siltā dzēriena skapītī. Galvenais veidot tēju tā, lai tā garšotu. Bet pats lieliskākais ir, ka tējas, lietotas ikdienā, ļoti maigi atbalsta organisma dabiskos procesus: asinsriti, vielmaiņu, dod mieru, mazina trauksmi, palīdz cīņā ar dažādiem iekaisumiem jau to pašā sākotnējā posmā, skalo ārā lieko un vēl un vēl. Tēju maisījums darbojas pēc atslēgas slēdzenes principa, izmantojot katra auga īpašos talantus. Tāpēc aicinu uzzināt par augu īpašajiem talantiem un iepazīties ar procesu, kurš ļautu sajust, kurus augus izvēlēties savam tējas maisījumam.” Evita

Maksa par nodarbību: 16 eiro (visas izejvielas, izziņas materiāli un gardumi iekļauti maksā).

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.