SAPŅU ĶĒRĀJU DARBNĪCA /Zane Skreija/

Loading Map....

Datums/Laiks
08.12.2018
11:00 - 14:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


SAPŅU ĶĒRĀJU DARBNĪCA

Pirmdien, 8.decembrī plkst.11:00-14:00.

Skaistiem sapņiem skaistu Sapņu Ķērāju!

Vada: Zane Skreija.

Zanes vadītajās darbnīcās top smalki un “pūkaini” Sapņu Ķērāji. To radīšana prasa mazliet pacietības, taču gala rezultāts ir tā vērts!

Nodarbību sāksim ar vieglu relaksāciju, lai Sapņu Ķērāji izdodas īpaši, skaistām domām un sajūtām piepildīti. Un turpināsim ar katram rūpīgi izvēlētu krāsu un materiālu Sapņu Ķērāja radīšanu.

Sapņu Ķērāju darināšanas tradīciju mēs esam pārņēmuši un šodien daudzas mājas rotā kāds Sapņu Ķērājs.
Tiek uzskatīts, Indiāņu darinātie sapņu ķērāji ir Mandala no sapņu pasaules. Sapņu Ķērājs tika veidots no vienota pavediena, kas tiek mezglots spirālveida tīmeklī un izrotāts ar putna spalvām un pērlītēm.
Tas tika pakarināts virs cilvēka galvas, lai “noķertu” visus labos sapņus, kas cilvēku pamācīs vai brīdinās, kad viņš modīsies. Savukārt visi sliktie sapņi izkļūst cauri Sapņu Ķērāja caurumiem, nokļūst un izgaist visumā.
Indiāņi ticēja, ka caur Sapņu Ķērāja centru cilvēka gars var nokļūt sapņu pasaulē.
Līdzīgi sapņu ķērājiem Indiāņi darināja arī speciālus vairogus, kurus novietoja pie ieejas, lai tas pasargātu no negatīvas enerģijas un kalpo kā palīgs, lai stiprinātu saikni ar gariem.
Sapņu Ķērāju darināšana ir ļoti meditatīvs process, kura laikā raisās gaišas un labas domas. Mēs katru pērlīti tajā varam ievīt ar kādu īpašu domu un katru lentīti un spalviņu piesiet ar īpašu sajūtu. Gala rezultāts būs brīnumains.
Šī ir arī brīnišķīga Mandalu, kuru mēs varam arī dāvināt saviem mīļajiem, lai ne tikai viņu sapņi būtu labi un skaisti, bet arī telpa tiktu piepildīta ar mieru un mīlestību.

Visus nepieciešamos materiālus, arī neskaitāmas krāsainas spalviņas, pērlītes un lentītes mēs Tev sarūpēsim.

Maksa par nodarbību: 20 eiro (visi nepieciešamie materiāli sapņu ķērāja izgatavošanai, kā arī tēja un našķi iekļauti!).

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.