Retrīts PILNĪGA MANDALA

Loading Map....

Datums/Laiks
13.04.2018 - 15.04.2018
00:00

Nodarbības vieta
Debesu Bļoda


Retrīts “Pilnīga Mandala”
13.-15.aprīlis
viesu nams “Debesu Bļoda”

Ir sajūta, ka nav vairs laika niekoties. Gribas iet dziļumā un plašumā, gribas būt kopā ar cilvēkiem, kuri Tev uzticas un kuriem uzticies Tu. Savstarpēja uzticība, cieņa un atvērtība vienam pret otru. Dalīšanās. Un Dziļums.. Kad jūtamies droši, tad varam tur iet..
Tādēļ šoreiz retrīts tiem, ar kuriem kopā esam briduši cauri Emociju Džungļiem, kopā smējušies un raudājuši. Kaut vai pārmijuši acu skatienu. Un ir sajūta – Savējais!
Vienā teikumā – mēs ar Tevi jau esam tikušies (dzīvē, nodarbībās, retrītā – tam nav nozīmes, ir nozīme tam, ka Tu mani zini un es zinu Tevi).

Pats retrīts šoreiz pilns un saturīgs. Sastāvēs no 3 provizoriskām daļām: Apzinies, Attīri, Piepildi. Prakses konkrētajiem mērķiem mīsies ar vieglumu un “plezīru”.
Programma top!
Ieskatam: kustināsim savas “bulciņas” (joga), prooootams, raksim zemi un gatavosim augsni nākotnei (mandalu terapija), un, protams, strādāsim ar savām emocijām caur ķermeni un atbrīvosim vietu tīrībai (mandalu deja), un kā tad bez skaistuma radīšanas – gleznosim kaut ko lielu un diženu. Un tad vēl Vīna vakars, Pirts vakars, burbuļošanās SPA vannā un blandīšanās pa apkārtnes svaigi uzartajiem laukiem.
Būs laiks pabūt gan vienatnē, gan vienam ar otru!

Ar retrīta Vietu vari iepazīties ar šeit: http://www.debesubloda.lv/gallery/

Maksa par retrītu:
200 eiro – piesakoties līdz decembra beigām.
260 eiro – piesakoties pēc JG.

Dalībā retrītā tiek apstiprināta pēc pirmās iemaksas (50 eiro apmērā) saņemšanas!

Maksā iekļauts:
nakšņošana labiekārtotās istabās ar raksturiņu (2 naktis), veģetārā ēdināšana, Vīna vakars, Pirts vakars, SPA vanna, nodarbības un nodarbībām nepieciešamie radošie materiāli, materiāli radošajām nodarbēm brīvajā laikā.

Pieteikšanās: http://ej.uz/MPRetritsPilnigaMandala

Retrīta vadītāja:
Sarmīte Makarova
Radošās Studijas MANDALU PASAULE vadītāja

sarmite@mandalupasaule.lv
tālr.20395621

Pieteikšanās