RETRĪTS “Ceļā uz Iekšējo Klusumu”

Loading Map....

Datums/Laiks
19.10.2018 - 21.10.2018
Visa diena

Nodarbības vieta
Debesu Bļoda


Retrīts “Ceļā uz Iekšējo Klusumu”
19.-21.oktobris
viesu nams “Debesu Bļoda”

Arī šoreiz Slēgais Retrīts – tiem, ar kuriem kopā esam briduši cauri Emociju Džungļiem, kopā smējušies un raudājuši. Vienā teikumā – mēs ar Tevi jau esam tikušies (dzīvē, nodarbībās, retrītā – tam nav nozīmes).

Šoreiz retrīta galvenais mērķis – iepazīties ar praksēm, kas palīdz panākt Iekšējā Miera un Klusuma sajūtu ikdienā, kā arī saprast un izprast mehānismu, kā tas darbojas. Retrīta pirmo – Informācijas Uzņemšanas dienu mēs veltīsim tam, lai iepazītos ar sekojošām praksēm: Elpošana, Meditācija, Kustība, Māksla. Retrīta otrā – Klusēšanas diena būs veltīta tam, lai mēs maksimāli vērotu sevi, savas domas un sajūtas, klusējot. Un pielietotu pirmajā dienā apgūtās prakses apzinātāk! Trešā – Aktīvās Dalīšanās diena būs veltīta tam, lai dalītos ar pieredzi, kā arī nostiprinātu to, izmantošanai ikdienā.
Tava Superspēja = Miers!

Ar retrīta Vietu vari iepazīties ar šeit: http://www.debesubloda.lv/gallery/

Maksa par retrītu: 200 eiro.

Dalībā retrītā tiek apstiprināta pēc pirmās iemaksas (50 eiro apmērā) saņemšanas!

Izmaksās ietilpst:
nakšņošana labiekārtotās istabās ar raksturiņu (2 naktis), gards ēdiens, Vīna vakars, Pirts vakars, SPA vanna, nodarbības un nodarbībām nepieciešamie radošie materiāli, materiāli radošajām nodarbēm brīvajā laikā.

Pieteikšanās: https://ej.uz/MPRetritsIeksejaisKlusums

Retrīta vadītāja:
Radošās Studijas MANDALU PASAULE vadītāja
Sarmīte Makarova

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.