PunktiņMANDALAS – 3 nodarbību kurss /Sarmīte Eiduka/

Loading Map....

Datums/Laiks
07.11.2018 - 21.11.2018
18:00 - 20:30

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


PunktiņMANDALAS – 3 nodarbību kurss!

Nodarbību laiki: 7., 14., 21.novembris plkst.18:00-20:30.

Pasniedzēja: Sarmīte Eiduka

Satiksimies trīs novembra trešdienās, lai caur katru paša radīto punktu sajustu dažādo krāsu noskaņu, sajustu un ieraudzītu savu unikālo pieredzi un izaugsmi.

Šajā nodarbību ciklā savīsies Tava iekšējā pasaule ar Tavu ārējo pasauli. Tavi pirksti pieskarsies papīram, acis ieraudzīs krāsu dažādo vēstījumu un Tava dvēsele gūs jaunu, neizzināmu pieredzi par Tevi pašu un pasauli Tev apkārt.
Tu radīsi savu, tikai sev unikālo gleznu, kura, iespējams kādā dienā, būs Tavs iedvesmas avots, Tavs iedrošinājums ikreiz doties jaunā pieredzē nebaidoties un ar mīlestību pieņemot savas izvēles un sevis radīto mirkli.
Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs. Caur punktošanas tehniku ir iespējams izzināt savu patreizējo iekšējo sajūtu, vai esmu stabils savā dzīves centra, vai esmu mazliet apmaldījusies, vai esmu harmonijā ar sevi un ar notikumiem sev apkārt, vai ar savām pēdām mēs bijīgi pieskaramies zemei, vai esam droši un pasargāti būt te.
Šī tehnika palīdz apstādināt domas un vērst uzmanību uz pašu procesu, kurā šobrīd esi. Šajā mirklī savienojot mandalas spēku ar neskaitāmiem simtiem un tūkstošiem punktiņiem mēs katrs piepildām kosmosu ar savām patiesajām sirds vēlmēm un nodomiem, ar savu radīšanas prieku mēs nojaucam visas robežas, noliekam malā visas maskas un kļūstam brīvi savā esībā un radām enerģijas virpuli, kurš spēj piepildīt un transformēt visu, kāds radies nemīlestībā.

7.novembris – Satikšanās stāsts ar mani un Tevi un papīru un krāsām.

14.novembris – Pēc satikšanās stāsta ieliksim pamatus savam unikālajam mākslas darbam.

21.novembris – Radīsim katrs savu visneparastāko mākslas darbu, savu iedvesmas Punktiņmandalu uz audekla .

Maksa par kursu: 50 eiro (visi nepieciešamie radošie materiāli iekļauti maksā!)

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.