PASAKU MEDITĀCIJA BĒRNIEM (5-8 gadi) /Madara Zute/

Loading Map....

Datums/Laiks
13.10.2018
11:00 - 12:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


Pasaku meditācija bērniem
(ieteicamais vecums 5-8 gadi)

13.oktobrī plkst.11.00

Vada: Madara Zute

Harmonizēt prātu, uztveri un iztēli. Dzirde šoreiz būs mūsu svarīgākā maņa iztēles veicināšanai. Izdoma ir visplašāk pieejamais instruments ikvienam no mums. Mūsdienās, kur informācijas un dažādu kairinātāju ir tik daudz, iztēle nereti tiek brutāli ietekmēta un reizēm novēroju, cik apgrūtinoši bērnam ir pabūt ar to divatā. Pasaku meditācijā-piedzīvojumā bērniem īpašā vidē un noskaņā veltīsim laiku, lai saklausītu un iekšēji saskatītu tik unikāli kā tikai katrs pats to sevī spēj.
Mēs sāksim ar Imanta Ziedoņa pasakām. Vai Tu, mamma, tēti, atceries Dzelteno pasaku? … Ne īpaši? – tas nekas – Tavs mazais to piedzīvos un Tev pastāstīs pats 🙂
Pasaku meditācijā bērniem tiks izmantoti arī skaņas meditācijas mūzikas instrumenti. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Tūkstošiem gadu tālā pagātnē mūsu senči izmantoja mūziku un skaņu kā iekšējās un ārējās pasaules vienotājus. Pitagors ir nodēvējis mūziku par makrokosmosa kārtības un harmonijas izpausmi, apgalvojot, ka tā rada tādu pašu kārtību mūsu mikrokosmosā. Ritms un skaņas viļņi sinhronizē smadzeņu darbības viļņus, ievirzot tos atslābinošā un pat meditatīvā stāvoklī – dziedinošā vidē, kur izzūd emocionālais diskomforts un rodas harmonija.

Jāģērbjas ērti, lai brīvi var atgulties un pasapņot. Matracīši un pledi tiks nodrošināti. Kāds našķis un tēja pēc meditācijas arī būs.

Maksa par nodarbību: 10 eiro.

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.