MANDALU DEJU TERAPIJA – 4 nodarbību kurss /Ilze Elīza Palma/

Loading Map....

Datums/Laiks
16.09.2019 - 07.10.2019
18:00 - 20:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


MANDALU DEJU TERAPIJA – 4 nodarbību kurss
! Ar jauniem vingrojumiem vēl dziļākai iegurņa atvēršanai, sievietes veselības uzlabošanai.

Nodarbības norisināsies: pirmdienās no 16.septembra līdz 7.oktobrim, plkst.18:00-20:00.

Nodarbības vada: fizioterapeite, hatha jogas pasniedzēja un sieviešu prakšu entuziaste –
Ilze Elīza Palma.

Maksimālais dalībnieču skaits nodarbībā: 10.

Mandalu deju ir personisks rituāls, veidots saskaņā ar sakrālās ģeometrijas pamatprincipiem. Mandalu zīmēšana ar ķermeni, sajūtot enerģijas plūsmu un tad ļaujot ķermeņa kustībām ar to savienoties. Mūsu galaktikā dzīvības enerģija plūst apļos jeb precīzāk – pa spirāli. Sākot no mūsu šūnu kodolos esošās DNS spirāles līdz pat planētām, kas nepārtraukti riņķo. Ar ķermeni zīmējot spirāles, no jauna savienojamies ar dzīvības enerģijas plūsmu un ļaujam atgūt sev pirmatnējo līdzsvaru ķermenī, dziļu atslābumu, prieku par savu esību. Mandalu deja palīdz arī harmonizēt attiecības, apvienot labo un slikto sevī, apzināties, ka abi šie pretējie spēki ir vienlīdz vajadzīgi līdzsvarotai un piepildītai dzīvei! Praktizējot to mērķtiecīgi, varam palīdzēt sev atbrīvoties no dažādiem emocionāliem blokiem un negatīvām pieredzēm, pietuvināties dabiskajam cilvēka stāvoklim – priekam, mieram un laimei.
Mandalu deja ir meditācija kustībā, jogas un dejas terapiju sapludinājums. Lai dejotu šo tempļu deju, nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas dejošanā, jogā vai citā tehnikā, jo tā būs pa spēkam katrai sievietei.
Sievišķās enerģijas avots ķermenī ir dzemde. Visvairāk apļi tiek zīmēti tieši ap to, tāpēc Mandalu deja ir prakse, kura visspilgtāk ļauj sajust sievišķo enerģiju, tās vieglo plūdumu un apzināties sevi kā mīlestības avota glabātāju. Meditācijas laikā mēs saplūstam ar zemes enerģiju un caur to ar visas sievišķās gudrības saknēm jeb pirmsākumu un sievietes dievišķo – radīšanas enerģiju.
Mandalu deju terapijas nodarbība sastāvēs no trīs daļām: mandalu dejas, dziļas ķermeņa relaksācijas un terapeitiskas meditācijas. Katrai nodarbībai būs sava ievirze un reizē strādāsim gan ar mūsu garīgo pasauli, gan ķermeni.

Mandalu dejas praksi vislabāk izbaudīt garos, brīvos svārkos vai kleitā.
Nodarbību ievirzes:
I NODARBĪBA: DZIMTAS ENERĢIJU LĪDZSVAROŠANA. MANI RESURSI.
II NODARBĪBA: AIZVAINOJUMU ATLAIŠANA. BRĪVĪBA BŪT SEV PAŠAI.
III NODARBĪBA: IEKŠĒJAIS BĒRNS. PRIEKS UN UZTICĒŠANĀS SEV.
IV NODARBĪBA: MANS SIEVIŠĶĪBAS AVOTS. ES PATI KĀ MĪLESTĪBAS UN IEDVESMAS RADĪTĀJA.

Maksa par nodarbību kursu: 80 eiro.
! Iepriekšējo kursu dalībniecēm maksa par kursu: 70 eiro.

Pieteikšanās