MANDALU DEJA /Ilze Elīza Palma/

Loading Map....

Datums/Laiks
17.10.2020
14:00 - 17:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


MANDALU DEJU NODARBĪBA „SIEVIŠĶĪBAS ZIEDS”

Laiks sapulcēties vienā radošā, kustīgā un iedvesmojošā pasākumā!

Nodarbības norises laiks: sestdiena, 17.oktobris plkst.14:00-17:00.

Nodarbību vada: Ilze Elīza Palma (sertificēta fizioterapeite, hatha jogas un meditāciju pasniedzēja, sieviešu prakšu entuziaste un mandalu deju praktizētāja).

Nodarbībā dejosim, elposim, atbrīvosim iegurni un krūšu kurvi, kā arī ļausimies transformējošai, dziļai meditācijai savās iekšējās sievišķības enerģijās. Sievietes dzīve ir nepārtraukts cikliskums, tāpēc ik pa laikam ir vērts atkal iegremdēties iekšējā avotā, lai padzertos no tā kārtīgus pieņemšanas un mīlestības malkus. Satiksimies, lai pēc tam atkal būtu vieglāk starot un dalīties dzīves plašumos.
Nodarbības otrā daļā būs elpošanas padziļinātā prakse sievietes veselībai, kas palīdzēs dziļāk atbrīvoties un pietuvoties meditatīvam stāvoklim, kurā dosimies pretī savam iekšējam resursam – sievišķības ziedam.
Mandalu deju ir personisks rituāls, veidots saskaņā ar sakrālās ģeometrijas pamatprincipiem. Mandalu zīmēšana ar ķermeni, sajūtot enerģijas plūsmu un tad ļaujot ķermeņa kustībām ar to savienoties. Mūsu galaktikā dzīvības enerģija plūst apļos jeb precīzāk – pa spirāli. Sākot no mūsu šūnu kodolos esošās DNS spirāles līdz pat planētām, kas nepārtraukti riņķo. Ar ķermeni zīmējot spirāles, no jauna savienojamies ar dzīvības enerģijas plūsmu un ļaujam atgūt sev pirmatnējo līdzsvaru ķermenī, dziļu atslābumu, prieku par savu esību. Mandalu deja palīdz arī harmonizēt attiecības, apvienot labo un slikto sevī, apzināties, ka abi šie pretējie spēki ir vienlīdz vajadzīgi līdzsvarotai un piepildītai dzīvei! Praktizējot to mērķtiecīgi, varam palīdzēt sev atbrīvoties no dažādiem emocionāliem blokiem un negatīvām pieredzēm, pietuvināties dabiskajam cilvēka stāvoklim – priekam, mieram un laimei.
Mandalu deja ir meditācija kustībā, jogas un dejas terapiju sapludinājums. Lai dejotu šo tempļu deju, nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas dejošanā, jogā vai citā tehnikā, jo tā būs pa spēkam katrai sievietei.
Sievišķās enerģijas avots ķermenī ir dzemde. Visvairāk apļi tiek zīmēti tieši ap to, tāpēc Mandalu deja ir prakse, kura visspilgtāk ļauj sajust sievišķo enerģiju, tās vieglo plūdumu un apzināties sevi kā mīlestības avota glabātāju. Meditācijas laikā mēs saplūstam ar zemes enerģiju un caur to ar visas sievišķās gudrības saknēm jeb pirmsākumu un sievietes dievišķo – radīšanas enerģiju.

Maksa par nodarbību: 30 eiro.

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.