JOGA BĒRNIEM (5-10 gadi) /Līva Kupča/

Loading Map....

Datums/Laiks
22.09.2019
11:00 - 12:15

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


Jogas nodarbība bērniem
Pasniedzēja: bērnu jogas pasniedzēja Līva Kupča.

Svētdien, 22.septembrī plkst.11:00-12:15

Piemērotākais bērna vecums: 5-10 gadi
Nodarbības ilgums: 75 minūtes

Bērnu jogas nodarbības ir iespēja bērnam jau agrīnā vecumā apzināt, sajust un godāt savu patieso Es. Caur ķermenisku pieredzi, maņām, vērošanu, klausīšanos sevī un sevis vadīšanu, bērni pieredz sevi veidos, kādiem mūsu aizņemtajā ikdienā neatliek laika. Kaut arī jogas galvenais mērķis, savienojot ķermeņa, prāta un dvēseles dimensijas, ir bērnos radīt līdzsvarotu Es sajūtu, neizpaliek arī jogas praktiskā puse – ķermeņa veselīga attīstība, koncentrēšanās un paškontroles spēju uzlabošanās, emociju apzināšana un kontrole, savu vajadzību apzināšanās, relaksācija un citas.

Joga maigi, atbilstoši bērna vecumam, ļauj piedzīvot savu ķermeni, to, kā tas atrodas telpā, laikā un kā mijiedarbojas ar apkārtesošo. Kustības rada prieku un dod enerģiju! Savukārt jogas filozofiskā puse dod iespēju caur pasakām un stāstiem runāt par nozīmīgām vērtībām – cieņu pret sevi un savu ķermeni, cieņu pret apkārtējiem, pret vidi un dzīvo dabu, kā arī mīlestību, līdzcietību, godīgumu, atbildību un citām.

Kā bērni jogo? Iedomājieties pieaugušo jogas nodarbību un tad to, ka viss, kas tiek nodomāts, tiek pateikts skaļi 🙂 Bērni ir patiesi savā būtībā un tas ir brīnišķīgi!

Nodarbība sākas un beidzas ar sasveicināšanos un pateicību Debesīm, Zemei, sev un apkārtesošajiem. Nodarbības laikā mēs atmodinam un izvingrinam ķermeni, elpojam, izpildam jau zināmās jogas pozas, kā arī izdomājam jaunas! Spēlējam spēles, dejojam, dziedam, klausāmies, meditējam. Atpūšamies. Sarunājamies.

Katra nodarbība ar bērniem ir citāda. Tā tiek pieskaņota gadalaiku ritam, bērnu vajadzībām, noskaņojumam. Būtiskākais ir bērnu spēja klausīties sevī, sajust savu ķermeni un ļaut tam radoši un brīvi kustēties. Jaunāka vecuma bērniem izpildīto jogas pozu precizitāte nav svarīga, daudz būtiskāk ir atmodināt iekšējo brīvību, sajūtu smalkumu, izpratni par savu ķermeni, to, kā tas kustās un aug. Izpildot jogas pozu no visas sirds, tā ir iekšēji perfekta!

Bērni nodarbībā piedalās bez vecākiem!

Cena par nodarbību 1 bērnam: 12 eiro.

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.