Jaunā Gada SAPŅU KOLĀŽA /Ilze Elīza Palma/

Loading Map....

Datums/Laiks
12.01.2020
14:00 - 17:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


JAUNĀ GADA SAPŅU KOLĀŽA
12.janvāris plkst.14:00-17:00 (3 h)

Nodarbību vada: Ilze Elīza Palma (sertificēta fizioterapeite, hatha jogas un meditāciju pasniedzēja, sieviešu prakšu entuziaste un mandalu deju praktizētāja).

Nodarbība ar meditāciju SAVU sapņu sajušanai, to testēšana ķermenī un nobeigumā kolāžas veidošana saviem Jaunā gada mērķiem. Vēl apzinātākai dzīvei un vieglākai vēlmju materializēšanai.
Tā jau kļuvusi par manu tradīciju – sapņu kolāžas veidošana. Vai tas strādā? Nu ļoti, pat pārsteidzoši, cik ļoti, ļoti… Šobrīd raugos uz vienu no pašas veidoto vismaz 10 gadus vecu kolāžu, kurā redzama smaidīga ģimene ar diviem bērniem – puiku un meiteni. Šobrīd skatos uz savu ikdienu un tepat blakus spēlējas divi kolosāli bērni: dēls un meita, pat secība – tieši kā bildē. Skatos tālāk un ieraugu, ka tur ir foto ar vienu klinšainu, kalnu ieskautu jūras līci. Lieki bilst, ka tieši tajā vietā pirms pāris gadiem nejauši aizbraucām atpūsties. Varbūt tomēr tas nebija nejauši? Liekot šo bildīti, pat nenojautu, ka tā ir skaistā Amalfi piekraste Itālijā. Pārsteidzoši, ka zemapziņa un apstākļi visu sakārtoja tā, lai mēs tieši tur nokļūtu. Tava dzīve ir tik koša, cik vispār esi spējīgs to iztēloties.
Pastāstīšu arī par klupšanas akmeņiem, vai kāpēc ne vienmēr viss izdodas tā, kā it kā esi gribējis.
Šo nodarbību iesāksim ar savu sapņu apzināšanos caur meditāciju un to testēšanu arī ķermenī fiziski un sajūtās. Tā ir viena no atslēgām – lai sapņi, ko sapņo ir pa īstam TAVI. Tie nedrīkst būt aizlienēti, nošpikoti vai tikai stilīgi. Tiem vispirms jābūt pa īstam taviem SAPŅIEM. Tāpēc izmantosim dažādas tehnikas gan meditatīvas, gan fiziski sajūtamas, lai saprastu, kuri no sapņiem tieši TEV aktuāli šajā 2020.gadā. Un tad ķersimies pie darba – veidosim savu sapņu kolāžu. Griežot, līmējot, zīmējot un simbolus meklējot. Gardas uzkodiņas un iedvesmojoša mūzika palīdzēs šo procesu izbaudīt vēl vairāk.
Līdzi jāņem vecu žurnālu kaudzīte un savs (mīļš) foto. Ja esi labs mākslinieks, zīmēsi uz vietas.

Maksa par pasākumu: 30 eiro.

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.