EMOCIJU SPĒLES MANDALĀS – 4 nodarbību kurss /Zane Skreija/

Loading Map....

Datums/Laiks
21.02.2019 - 14.03.2019
18:30 - 21:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


EMOCIJU SPĒLES MANDALĀS – 4 nodarbību kurss (slēgta grupa!)

Nodarbību norises laiki: 21., 28.februāris un 7., 14.marts plkst.18:30-21:00.

Nodarbības Vada:
Zane Skreija – Mandalu Pasaules pasniedzēja un Mandalu zinātāja, KĀ ARĪ Personāla attīstības direktore, kura ikdienā strādā ar 280 cilvēku lielu kolektīvu, to vadot, iedrošinot un palīdzot attīstīties.

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 10.

Mums katru dienu apkārt un katrā iekšā mājo neskaitāmas emocijas, dažkārt tās mūs ierauj domu un sajūtu virpulī, līdz nezinām, ko ar to visu iesākt. Visas emocijas var būt lielisks instruments cilvēka attīstībā, ja vien tās protam atsķetināt un izmantot savā labā tā, lai tās ikdienā palīdzētu, nevis traucētu.

Nodarbības paredzētas cilvēkiem, kuri ikdienā mēdz ierauties darba virpulī un dažkārt aizmirst par sevi un atpūtu, tiem, kuri vēlas izzināt kā ar Mandalu un krāsu palīdzību iespējams katru emociju vērst sev par labu vieglā un radošā veidā, kā arī tiem, kuri vienkārši vēlas pavadīt laiku ar sevi un līdzīgi domājušiem un atpūtināt prātu un ķermeni.

Informācija par nodarbību TĒMĀM:
1.nodarbība, 21.februārī. PLAŠAIS EMOCIJU UN SAJŪTU LAUKS – krāsa, sajūta, simbols un asociācija.
Ikdienā mēs saskaramies ar neskaitāmām emocijām un sajūtām. Visas emocijas, kuras dienas laikā izdzīvojam ietekmē ne tikai mūs, bet arī mūsu līdzcilvēkus. Šajā nodarbībā caur Ģeometriskās Mandalas veidošanu izpētīsim, kādas emocijas ir dominējošās konkrētajā mirklī. Emocijas un sajūtas ietērpjot krāsās rodas mūsu katra emociju un sajūtu karte, kuru vēlāk varēsim viegli analizēt un izpētīt.

2.nodarbība, 28.februārī. POSTOŠĀS EMOCIJAS.
Dusmas, aizkaitinājums, skumjas, neziņa, nogurums u.tml. ir emocijas un sajūtas, kas ir pietiekoši destruktīvas, lai ikdienā neļautu mums viegli un skaidri pieņemt lēmums, sasniegt iecerēto un ierautu mūs sajūtu virpulī, no kā dažkārt ir ļoti grūti izkāpt ārā. Šajā nodarbībā mēs katrs izvēlēsimies savu īpašo emociju un apgūsim dažādās Mandalu veidošanas tehnikas, lai šīs emocijas un sajūtas neuzkrātos un pēc iespējas mazāk ietekmētu ikdienu.

3.nodarbība, 7.martā. SPĒKA un IEDVESMAS EMOCIJAS – enerģijas un miera pilnai dienai.
Ir tie mirkļi, kad gribas smaidīt un būt, ir tās sajūtas un emocijas, kas ļauj justies vieglāk un brīvāk. Tās ir emocijas un sajūtas, kas ir ļoti vieglas un pacilājošas. Šajā nodarbībā atradīsim to emociju un/vai sajūtu, kas ir mūsu spēks, iedvesma, kas ļauj justies viegli un brīvi, un radīsim īpašu Mandalu, kas dos spēku un pozitīvismu grūtākā dienā.

4.nodarbība, 14.martā. MANS SPĒKS – Mans Mikrokosmoss. Šajā nodarbībā saliksim punktiņus uz „i” visām tām emocijām un sajūtām, kas ir mūsu ikdiena. Pētīsim, kā šīs emocijas ietekmē mūs, mūsu rīcību, mūsu ķermeni. Pārvērtīsim emocijas zvaigznēs un izveidosim zvaigžņu karti, pavisam simboliski, bet ļoti spēcīgi, lai mirklī, kad gribas “sagurt”, mēs atcerētos savu spēka avotu.

Katra nodarbība sastāvēs no vairākiem posmiem:
* viegla meditācija caur kustību un elpu, sevis apzināšanai un sajušanai, lai justos vieglāk, brīvāk un darba dienas nogurumu noliktu malā;
* informācija par nodarbības tēmu;
* savas emocijas izvēlēšanās, atklāšana un apjaušana;
* radošais darbs – individuālas, konkrētajai emocijai atbilstošas, Mandalas veidošanas, pamatā tiks veidotas Ģeometriskās Mandalas;
* saruna pēc radošā darba, atbildes uz jautājumiem;
* mājasdarbs – kā iedvesma dažādām Mandalu tehnikām, kuras varam izmantot savā ikdienā un kas prasa maksimums 20 minūtes, lai atpūstos.
Nodarbībās izmantosim, spēciāli šīm nodarbībām radītas Emociju kārtis un Krāsu kārtis.

Maksa par kursu: 72 eiro (visi nodarbībām nepieciešamie materiāli iekļauti maksā).

Pieteikšanās