EKSTRASENSORIKAS KURSS – 12 nodarbību kurss /Sarmīte Makarova/

Loading Map....

Datums/Laiks
20.01.2019 - 14.04.2019
17:00 - 20:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


Aicinu doties interesantā un savu spēju izaicinošā ceļojumā:
Kurss Ekstrasensoro spēju un Intuīcijas attīstīšanai –
12 nodarbību jeb aptuveni 3 mēnešu garumā!

Kursa norises laiks: 20.janvāris – 14.aprīlis (svētdienas, plkst.17:00-20:00).

Kurss sastāv no 12 nodarbībām (katra nodarbība 3 h gara), kas ir sadalītas 3 lielos blokos:
1kārt, darbs ar ķermeni, sajūtu attīstīšana ķermeniskā līmenī un ķermeņa kontrolēšana. Šeit būs gan prakses fiziskajam ķermenim, gan dziedniecības un ekstrasensorikas pamati, prakstiski vingrinājumi, darbs ar otru cilvēku. Šī bloka noslēguma nodarbībā es plānoju izbraukumu uz kādu interesantu vietu, kur varēsiet pārbaudīt savu sajūtu asumu arī dabā.
2kārt, prāta un emociju kontrolēšana. Mēs neko sakarīgu nevaram izdarīt, ja nespējam kontrolēt “pērtiķu baru” savā galvā. Tad šeit mēs jau sāksim vairāk meditēt un ņemsim prakses, lai mācītos pārvaldīt sevi! Tas ir mega mega svarīgi!
3kārt, Debesu lietas. Es nezinu, cik tālu jūs katrs tiksiet pirmajos divos mēnešos, tāpēc pagaidām šo vēl nevaru pilnīgi un galīgi pateikt, bet doma ir šajā blokā jau strādāt ar katra individuālo potenciālu. Skatīsimies, kurš kur būs.
Mums būs arī radoša darbošanās. Taču arī šeit tas tiks vērsts uz dziedniecību un ekstrasensoriku. Gan strādāt ar sevi vajadzēs, gan vienam ar otru.

Un ļoti ļoti svarīgi ir šis: “būt par dziednieku un ektrasensu ir SŪTĪBA, tā nav izvēle “gribu/negribu”, taču savu sesto maņu un spēju dziedināt līdz zināmam līmenim var attīstīt visi cilvēki.”

Šis kurss ir paredzēts cilvēkiem, ar kuriem esmu iepriekš strādājusi grupu nodarbībās vai individuālajās sesijās!

Kursu vada: Radošās Studijas MANDALU PASAULE vadītāja
Sarmīte Makarova (Mandalu Terapijas izveidotāja un aizsācēja Latvijā, ar vairāk kā 6 gadu pieredzi dziedniecībā un ekstrasensorikā gan strādājot individuāli, gan vadot grupu nodarbības pieaugušajiem un bērniem).
Apskatīties uz mani var šeit: http://www.tvnet.lv/online_tv/60147-rampas_ugunis_20160601
un šeit: https://www.youtube.com/watch?v=7FCT6uFua3U&sns=fb

Maksa par nodarbībām: 25 eiro x 12 nodarbības = 300 eiro. Visi nodarbībām nepieciešamie radošie materiāli ir iekļauti nodarbību maksā! Dalība kursā tiek apstiprināta pēc pirmās iemaksas (50 eiro apmērā) saņemšanas.

Pieteikšanās