BADOŠANĀS SPĒKS UN BRĪNUMS /Ilze Elīza Palma/

Loading Map....

Datums/Laiks
16.02.2020
14:00 - 17:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


BADOŠANĀS SPĒKS UN BRĪNUMS
16.februāris plkst.14:00-17:00 (3 h)

Nodarbību vada: Ilze Elīza Palma (sertificēta fizioterapeite, hatha jogas un meditāciju pasniedzēja, sieviešu prakšu entuziaste un mandalu deju praktizētāja).

Stāsts par badošanās pieredzi, dažādām praksēm, tās brīnumainiem ieguvumiem un praktiskiem padomiem, kā to pakāpeniski ieviest savā ikdienas ritmā. Nodarbībā būs arī meditācija dziļākai sevis iepazīšanai, saskaroties ar ieradumu spēku un emocijām, kas rodas mums katram ēdot vai atsakoties no ēdiena.
Badošanās jeb gavēņa daudzpusīgie pozitīvie efekti uz cilvēka ķermeni, emocijām un augstāko apziņu ir aprakstīti ļoti plaši un tie ir patiešām BRĪNUMAINI. Sākot no ādas slimību pilnīgas dziedināšanas, atbrīvošanās no dažādām nopietnām ķermeņa saslimšanām kā vēzis, nieru, aknu, locītavu un citām kaitēm, svara regulēšanas, veiksmīgas kaitīgo ieradumu atmešanas līdz pārsteidzošām garīgām atklāsmēm par pasaules kārtību, sapratni par savu esamību un emociju pilnīgu kontroli. Fiziska veselība, dzīves prieks, vitalitāte un jaunības eliksīra noslēpums – to mums sola daudzas, jo daudzas grāmatas un pieredzes. Pastāstīšu, kā to ieviest savā ikdienā pēc iespējas draudzīgāk, vieglāk un kā pakāpeniski nonākt pie tās daudzsološajiem efektiem.
Stāsti par un ap badošanos manī vienmēr izraisīja neslēptu interesi un to kņudinošos sajūtu – vajag pamēģināt. Kā ceļojums uz kādu neiepazītu, tālu zemi. Pēdējā gada laikā esmu izmēģinājusi dažādi – gan vienas, gan trīs un arī septiņu dienu atpūtu no ēšanas. Mani joprojām mulsina šī vissenākā un reizē visdabiskākā dziedināšanās veida brīnumainie un tomēr tik loģiski saprotamie efekti. Vienīgais līdz galam neatbildētais jautājums paliek – kāpēc mēs tik maz to izmantojam? Varbūt tāpēc, ka tas nav viegli?! Jā, saskāros ar daudziem klupšanas akmeņiem un dzīves laikā gūtie priekšstati šķīda kā ledus karstā ūdenī. Iespējams, vieglāk ir ķerties pie tabletītes un ierastās kūciņas sevis mierināšanai, bet tas diemžēl darbojas uz ļoti īsu brīdi un ilgtermiņā nepalīdz.
Par pārsteigumu badošanās laikā – ne jau ēst gribējās tik ļoti, cik patiesībā grūti bija tikt galā ar ieradumu ēst, brīvo laiku un emocijām, kas pa kārtai atklājās kā ūdensrozes lapas saulei. Vai tiku pie kārotajiem ieguvumiem? Noteikti! Uz dažiem vēl esmu ceļā. Tāpēc gribu padalīties ar savu pieredzi, padomiem un kopīgi veikt meditāciju, lai vēl labāk saprastu, kas mums liek ēst, kā to atpazīt, kā kontrolēt savus ēšanas paradumus un kad tiem ļauties. Lai ar prieku un izpratni varētu pavadītu atslodzes dienas!

Maksa par pasākumu: 30 eiro.

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.