Šrī jantras meditatīvā krāsošana /Inga Karpiča/

Loading Map....

Datums/Laiks
27.08.2019
18:00 - 20:00

Nodarbības vieta
Matīsa iela 46, Rīga


Dievmātes sakrālā simbola (Sri Yantra) meditatīvā krāsošana
„9 soļi līdz Dievišķumam”

27.augusts plkst.18:00-20:00

Pasniedzēja: etnomūzikas komponiste, izpildītāja un māksliniece Inga Karpiča (garīgais vārds LalitaDasika). Ilgstoši iedvesmojusies Latviskās Dzīvesziņas dainu meditācijās- organizējusi tautasdziesmu sadziedāšanas, paralēli izzinot vēdisko mantojumu, kas bijis pirmavots interesei par sakrālumu. Iegūta iniciācija Atma Kriya Jogā (Bhakti Yogas novirziens). 2012.gads bijis aizsākums publiskām Sri Yantra konstruēšanas nodarbībām; šobrīd nodarbības pieejamas un tranformētas jaunā kvalitātē.

„Šrī Jantra atver visas īpašības, kuras nepieciešamas augstākā dzīves mērķa sasniegšanai.” [Paramahamsa Vishwananda]

Nomierini prātu, pabaro dvēseli un ienirsti sava Dievišķuma dziļumos!
Šrī Jantra ir sena, sakrāla ģeometrija, kura spēcīgi iedarbojas uz indivīdu, kas to zīmē, krāso, uz to meditē. Šī senā simbola enerģija nomierina prātu un dabiskā veidā transformē negatīvo pozitīvajā. Augstās enerģijas, kas atbrīvojos meditācijas laikā, atbalsta došanos iekšējā ceļojumā, tās palīdz sasniegt dzīves augstāko mērķi, apzināt Vispārējo Patiesību.

Sertificēta Šrī Jantras skolotāja piedāvā unikālu pieredzi visiem pasākuma dalībniekiem. Simbola līnijas jau būs izprintētas uz lapas, atliek doties radošā meditācijas ceļojumā, izmantojot krāsu zīmuļus un radot katram sava dizaina un sajūtu svēto simbolu Šrī Jantra.

Iegremdējies Šrī Jantra skaistumā un atklāj sev sakrālās ģeometrijas dziļumus.

Maksa par nodarbību: 20 eiro (radošie materiāli, kā arī tēja un uzkodas iekļautas nodarbības maksā).

Pieteikšanās

Bookings are closed for this event.